Вже восьмий місяць за гратами: Львів’янин поїхав на заробітки до Москви і не може повернутися додому

Житель Львова, 37-річний Володимир, який торік поїхав на заробітки до Росії, вже восьмий місяць перебуває в Зеленоградському СІЗО №12, що в Підмосков’ї.

Приблизно місяць тому його дружина звернулася з СБУ за допомогою, оскільки жінка вже не знає, що робити – до чоловіка ніякого доступу немає.

Як виявилося, батько двох дітей, який повернувся до поїздки в Москву з Європи, дуже хотів купити машину. Щоб не сидіти вдома, Володимир планував лише пару місяців попрацювати в столиці РФ, і навесні 2018 року знову повернутися до Німеччини, на заробітки.

У столиці РФ він влаштувався водієм з перевезення будівельних матеріалів. Однак наприкінці листопада 2017 року його затримала група невідомих, нібито для перевірки документів, а через пару годин він уже був за гратами.

За інформацією дружини російського в’язня, під час затримання його побили і навіть змусили підписати документи, які саме – він сам не знає. За попередньою версією, чоловікові інкримінують контрабанду наркотиків, і вже два рази щодо його справи був суд.

«Справа в тому, що ФСБ влаштовує постійні провокації і намагається завербувати українських громадян співпрацювати з ними. Наприклад, нещодавно наші колеги із Сумської області викрили спецоперацію ФСБ, яка намагалася завербувати жителя Сумщини і звинуватити в тій же контрабанді наркотиків. На щастя, сумчанин уже вдома. В нашому випадку працювали за тією ж схемою, але із затриманим зі Львова вже спілкувався український консул, і ми сподіваємося, що справа зрушить з мертвої точки», – повідомив нашому сайту спікер СБУ у Львівській області Олег Александров.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: