«Дочка від депутата і роман з Найємом»: Таємниці особистого життя телеведучої Тетяни Даниленко

Зараз Тетяна з Христиною живуть удвох, а про виховання юної красуні турботлива мама говорить так:

«Я — мама ліберальних правил, але майже з самого народження намагаюся говорити з Христиною, як з дорослим розумною людиною. Їй це не завжди подобається, тому що так я як би змушую бідну дитину самостійно нести тягар відповідальності за багато рішень. Побути звичайною дитиною їй вдається тільки з бабусею. Не впевнена, що це найкращий підхід у вихованні дітей і що він всім підходить. Мабуть, в ідеалі було б більше оберігати дитину від несправедливості дорослого світу. Але головний плюс — з років 5-6 вона стала дуже цікавим в спілкуванні людиною і зараз майже немає таких тем, на які мені було б нудно з нею говорити. У Христини круте відчуття гумору, критичний розум і вона дуже адекватно оцінює ситуацію і людей».

Також Тетяні довгий час приписували романтичні стосунки з тоді колегою, а тепер депутатом Мустафою Найємом. Вони неодноразово разом з’являлись на публіці і ніжно обіймали одне одного. Але зважаючи на велику любов Найєма до жінок, вони розійшлися.

Зараз Тетяна самотня, однак якоюсь мірою, для неї це навіть добре, адже відсутність стосунків дозволяє їй більше зануритись в роботу.

передає Корупція.Стар.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: