«Дочка від депутата і роман з Найємом»: Таємниці особистого життя телеведучої Тетяни Даниленко

На українському телебаченні багато красивих і водночас розумних ведучих. Однією з них є Тетяна Даниленко.

Вона довгий час працювала ведучою новин, тож звикла завжди бути «в курсі» та володіти своїми емоціями, згодом працювала на «Громадському телебаченні», а зараз вона працює на ZIK  у ток-шоу face2face.

Та сьогодні ми хочемо вас познайомити з Тетяною ближче, розповісти вам, якою вона є насправді.

Народилась і виросла майбутня журналістка у Житомирі. З раннього віку вона знала чим хоче займатись у майбутньому, тож вже у 16 років почала писати в газеті «Українське слово».

Згодом дівчина закінчила факультет журналістики і почала активно шукати своє місце у цій сфері. Даниленко у свої 34 роки встигла попрацювати у майже всіх видах сфери ЗМІ: і у друкованих виданнях, і на телебаченні, і на радіо. Найкомфортніше вона себе почуває саме на телебаченні. Даниленко каже, що вона «живе» на своїй роботі.

«Поки що це єдиний канал, на якому стабільність — у свободі, а не в покращенні. Я це ціную. Робота — не маска, яку я знімаю ввечері після ефіру. Я — це я», — коментує теперішнє місце роботи журналістка.

Досить цікаве і особисте життя Тетяни. Зараз вона незаміжня і самостійно виховує доньку. Як з’ясувалось, батьком дитини є депутат Владислав Каськів.

У телеведучої з депутатом був бурхливий роман, вони навіть мали одружуватись , однак перед самим весіллям, чомусь розійшлись. Попри розрив, вони зуміли зберегти дружні стосунки, а Влад і досі бере активну участь в житті доньки Христини. До речі, ім’я для дівчинки обрав саме тато.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: