“Змусять платити за сусідів”: Що чекає на українців у наступному опалювальному сезоні

Платити доведеться за сусіда
Якщо частина квартир встановили лічильники, а інші – ні, вартість опалення місць загального користування, за які платять і перші і другі, штучно буде завищуватися. Якщо ж мешканці в квартирах з тепловими регуляторами ставлять опалення на «0», вони опалюються за рахунок тепла, яке через стіни переходить від сусідів і місць загального користування. В такому випадку також доводиться платити за сусіда.

Платити доведеться за сусідів, у яких несправні крани або магніти на лічильниках. Загальнобудинкові втрати води, згідно з чинним законом, поділяються на всіх мешканців будинку. Тобто якщо сусід приховує реальні свідчення свого квартирного лічильника, то за воду, яку він насправді використав, заплатять всі мешканці будинку.
«Різниця між показами будинкового лічильника і сумою показань квартирних лічильників буде пропорційно розподілена між усіма споживачами в багатоквартирному будинку. І якщо, наприклад, гаряча вода вилилася через діряву трубу, або хтось із сусідів «відмотував» лічильник – за це, зрештою, доведеться заплатити всім», – пояснюють в уряді.

Як комуналка подорожчає
Тарифи на комунальні послуги пов’язані між собою. Так, якщо підняти вартість електроенергії, то збільшаться ціни на холодну і гарячу воду. Якщо ж підвищити тариф на газ, то пропорційно подорожчають опалення і гаряча вода.

передає Корупція.Інфо

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: