Напав у власній квартирі і згвалтував: Після жорстоких знущань батька дівчина наклала на себе руки

Дівчина встигла розповісти про жахливий випадок своїй мамі, і та вирішила домогтися справедливості у що б то не стало.

43-річний Джеймс Елдер напав на 19-річну дочку Джеймі-Лі Крейг у своїй квартирі в Глазго, Шотландія. Незважаючи на важке емоційний стан, дівчина знайшла в собі сили розкрити правду і співпрацювала з поліцією.

На жаль, після батькового злодіяння матері не вдалося домогтися довірливих стосунків з дочкою. Дівчинка так і не змогла впоратися з роз’їдає душу травмою і наклала на себе руки в грудні 2016 року.

«Це була не та дівчинка, яку я знала. Вона була в істериці, збентежена, дратівлива … <…> Вона поклала голову мені на коліна і почала плакати. Я обняла її. Як би мені хотілося зробити це зараз»

Мама Джеймі Ліз Крейг присягнулася на похоронах, що не пустить справу на самоплив. Вона дала свідчення в суді і розповіла присяжним, що дочка проговорилася про зґвалтування. Їй було важко говорити, мова матері раз у раз переривали сльози, але вона все одно гідно захищала дочку на судовому процесі. Ліз наполягала на тому, що збоченця варто звинуватити також і у вбивстві. Вона заявила, що у Елдера «кров дочки на руках».

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: