“А оголені фото зберігав на флешці”: Чоловік систематично гвалтував власну дочку, аж поки…

Спочатку підозрюваний заперечував свою причетність до злочинів. Однак зібрані слідством докази були не на його користь. В ході огляду місця події – квартири Петрова – були виявлені фотознімки його оголеної доньки. Виявилося, що, боячись викриття своєї таємне життя, він сховав знімки, збережені на флеш-карті, будинки, в електричну розетку. Лише завдяки професіоналізму силовиків флешка була знайдена, а матеріали з неї стали незаперечними доказами проти підозрюваного.

Виявлені фотографії Петров пояснив просто – мовляв, зробив їх для свого особистого архіву. Однак виправдатися чоловікові не вдалося – з ними він потрапив під кримінальну статтю «Використання неповнолітнього з метою виготовлення порнографічних матеріалів».

Потерпіла пройшла психолого-психіатричну експертизу, яка показала, що вона осудна і не схильна до фантазування. Відносно обвинуваченого було проведено два подібних дослідження. Перед психіатрами ставилися питання про осудність підекспертного і про те, чи є у нього розлад сексуальної переваги у формі педофілії.

Експертиза в Бурятії не дала відповіді на ці питання, в зв’язку з чим Петрова відправили до Хабаровська для проходження стаціонарного психолого-психіатричної експертизи.

– Дослідження показало, що обвинувачений при здоровому глузді, будь-яким психічним захворюванням не страждає, розлади сексуальної переваги (педофілію) у нього не встановлено, – Дмитро Іванов, слідчий СВ по Залізничному району СУ СК РФ по РБ.

Виходить, Петров поглумився над дочкою усвідомлено, розуміючи, що робить. Спочатку чоловік заперечував свою провину, зараз визнає її частково. Каже, що ніякого насильства по відношенню до дочки не скоював, все було добровільно.

Чоловік був відомим в Улан-Уде тату-майстром з багатою клієнтурою. Раніше він неодноразово був судимий і відбував покарання в колоніях за крадіжки і грабежі. Зараз він знаходиться в СІЗО, справа з обвинувальним висновком направлена ​​на розгляд до суду.

передає Корупція.Інфо.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: