“А оголені фото зберігав на флешці”: Чоловік систематично гвалтував власну дочку, аж поки…

Сім актів насильства він зробив, коли дівчинка була ще неповнолітньою

Також чоловікові інкрімінують статтю про виготовлення порнографії з дитиною – під час обшуку в його будинку була знайдена флешка з фотографіями оголеної доньки, яку він ховав у електричній розетці.

Шокуючі обставини життя 42-річного Петрова (прізвище змінене) спливли в минулому році, коли в поліцію із заявою на батька прийшла 20-річна дівчина. На рятівний крок її штовхнуло останнє побиття батька – дівчина побоялася, що наступного разу він просто може її вбити.

Під час розгляду з’ясувалося, що заявниця потрапила в сексуальне рабство свого рідного батька. У перший раз він зажадав, щоб дочка оголилася перед ним, в 2012 році, коли вона була 15-річним підлітком. Тоді батько, погрожуючи розправою, сфотографував роздягнену доньку.

Через два роки батько ступив від таємних бажань до дій і зробив перше згвалтування доньки. З 2014 до 2016 рік він десять разів зґвалтував дочку – сім, коли дівчинка була ще неповнолітньою, і три, коли їй уже виповнилося 18 років.

На слідстві він спробував пояснити свою поведінку, тим, що дружина, інвалід третьої групи, не задовольняла його статеві потреби, тому він і переключився на дочку. Залякував її, бив, змушуючи підкоритися. Дівчинка нікому не розповідала про мерзенному поведінці батька, тому що не тільки боялася розправи з його боку, але і тому, що їй просто ніхто б не повірив – не може бути, що батько ґвалтує рідну дочку.

Про знущання батька дівчинка не говорила навіть матері. Є підозра, що вона і без розповідей дочки про все знала. Жінка офіційно не працювала і могла помітити недобре в поведінці чоловіка і дочки. На слідстві вона розповіла, що боялася чоловіка. Проте зараз відносно матері в окреме провадження виділено матеріали за статтею про неналежне виконання нею обов’язків по вихованню дитини.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: