Ворота пекла і раю відкриті: Вознесіння Господнє, як відсвяткувати, щоб не накликати біду

За однією з прикмет, дівчина, яка бажає вийти заміж незабаром, в цей день повинна своїми руками приготувати кілька різних страв і пригостити чоловіків. Якщо хоча б одна з приготованих страв не сподобається молодим людям, значить, в цьому році дівчині не варто чекати весілля.

На Вознесіння закохані хлопці збирали букети з кульбаб і приносили їх під двері коханої. Якщо дівчина понюхає квіти, то незабаром вона закохається в свого таємного залицяльника.

Якщо на Вознесіння дощ пішов, дівчина повинна вийти на вулицю і почекати, поки її волосся намокне. У цьому випадку її волосся завжди буде густим.

Якщо дівчина мріяла вийти заміж, на Вознесіння вона вплітала в коси гілочки берези. Якщо до настання Трійці гілки не зів’януть, значить, в поточному році дівчина стане заміжньою.

Щоб в будинку гроші водилися, на Вознесіння брали монети і закопували їх поруч з молодим деревцем. Вважалося, що, чим швидше воно росте, тим більше багатства буде.

Якщо в цей день ворона буде під вікном каркати – чекайте нещасть. Сів на вікно голуб – обіцяє радість і нове кохання.

Щоб заповітне бажання здійснилося, на Вознесіння необхідно спекти хліб, а в тісто покласти папірець, на якій буде написано бажання. Після цього свіжоспечений хліб потрібно віднести в храм.

Щоб заповітне бажання здійснилося, на Вознесіння необхідно спекти хліб, а в тісто покласти папірець, на якій буде написано бажання. Після цього свіжоспечений хліб потрібно віднести в храм.

Щоб на весь рік забезпечити себе здоров’ям, в цей день необхідно набрати води і вмитися нею. Вважається, що на Вознесіння вода наділяється цілющими властивостями і здатна навіть зцілити будь-які рaнu і пoдряпuнu.

Подружжя, які протягом довгого часу не можуть мати дитину, на Вознесіння Господнє повинні відстояти ранковою службу до кінця. Після цього потрібно відправитися додому, а по дорозі ні з ким не розмовляти. Згідно прикметі, вже незабаром жінка зможе зaвaгітнiти.

Матері, які бажають видати своїх дочок заміж, в цей день пекли хліб, виходили на вулицю і розкидали крихти в різні боки. Вважалося, що після цього до дівчини будуть приходити женихи з усіх боків.

Згідно прикметі, дитина, що нaродuлaся на Вознесіння, завжди буде здоровою і щасливою.

передає Корупція.Інфо.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: