«Чоловік також творча особистість, актор і режисер»: Закулісні і особисті секрети акторки Ольги Гришиної

Але інженера з неї не виходило. Через два роки Ольга Гришина таки зважилася спробувати вступити в КНУТКіТ ім. І. К. Карпенка-Карого. І у неї вийшло. Почалося інше життя, молода актриса стала займатися тим, що їй дійсно подобалося. А коли людина повністю віддається улюбленій справі, життя йому в усьому благоволить. Це закон Всесвіту.

Що відомо про особисте життя цієї красивої актриси? А відомо не так вже й багато. Ольга Гришина заміжня і в неї є дочка, яка народилася в 2011 році. Але ім’я чоловіка Гришина тримає в таємниці. Актриса каже, що чоловік теж творча особистість, він актор і режисер.

Можна лише здогадуватися з приводу того, хто з кінематографічної тусовки є чоловіком Ольги. Але не так давно у Вікіпедії з’явилася інформація, що другою половинкою Грішиної є Кирило Кашлик.


В одному з інтерв’ю Гришина розповіла про виховання доньки і одна маленька деталь шокувала всіх журналістів: дитина жодного разу не бачила на екрані ні її, ні свого батька.

Як це можливо, коли батьки відомі на всю країну? Справа в тому, що ні Ольга, ні її чоловік не дозволяють спадкоємиці дивитися телевізор. Одна з найбільш затребуваних актрис Україна людина дуже скромна. Скромна до такої міри, що не веде соцмережі, їздить громадським транспортом, а коли її впізнають на вулиці, може навіть збентежитися і почервоніти.

У Ольги Грішиної є мрія, як і у будь-якої людини. Але її мрія пов’язана з професією. Ольга чесно зізнається, що дуже хотіла б зіграти таку роль, заради якої їй би довелося сильно схуднути або набрати вагу, навчитися їздити верхи на коні або водити автомобіль. Гришина має ще одне чисто жіноче хобі.

Актриса обожнює в’язати. Часто під час перерви на знімальному майданчику її можна застати зі спицями або гачком. Колег це абсолютно не дивує.

Різнобічна людина, духовно багата особистість, яка живе в повній гармонії з собою. Про Ольгу Грішину можна сказати ще багато хорошого. А Вам подобається ця актриса? Згадайте, в яких ще фільмах ви бачили її? Чекаємо ваших відповідей в коментарях, адже Ваша думка важлива не тільки для нашої редакції, а й для всієї країни.

передає Корупція.Стар

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: