«Чоловік також творча особистість, актор і режисер»: Закулісні і особисті секрети акторки Ольги Гришиної

Сучасний український кінематограф набирає обертів з кожним роком. Нові ідеї, нові фільми дають можливість просуватися акторам, про яких ви ніколи не чули раніше. Бувальщина — не завжди цікава.

Дуже часто вона починає смердіти старим мотлохом. Тому легендарні актори, коли вони стають занадто вже легендарними, заслужено йдуть на відпочинок, повільно, але впевнено рухаються до забуття, в той час, коли їхні молоді колеги деруться на Олімп на самому початку свого нелегкого шляху, який ми звикли звати кар’єрою.

Початківців акторів багато, але зірками стануть одиниці. Ті, які зможуть переконати перебірливого глядача в тому, що по той бік екрану життя таке ж реальне, як і те, в якому ми звикли обертатися, немов білка в колесі. Воно прекрасне, часом жорстоке і має ефект дзеркала.

Екранне життя показує таємні і часом найбільш нерозважливі бажання наших сердець. Життя — це велетенський годинник, а людство, вхопившись за величезні стрілки механізму, вже багато століть намагається не звалитися в прірву з усіма своїми бідами, очікуваннями і мріями, заради яких є сенс битися головою об лід і продовжувати оберти. Треба визнати, у нього досить непогано виходить.

Сьогодні ми розповімо Вам про актрису, яка змогла стати зіркою, незважаючи на те, що навіть найрідніші люди не вірили, що у неї що-небудь вийде. Не маючи ніяких зв’язків в кіношних і театральних колах, Ольга Грішина стала однією з найцікавіших і затребуваних актрис

сучасного українського кіно. Її знають українці і росіяни, а все завдяки тому, що з раннього дитинства вона була дуже цілеспрямованою і працювала в поті чола заради майбутнього успіху.

Ольга Гришина знялася в багатьох серіалах, але її вважають зіркою нового популярного жанру «медичної драми». Справжню популярність акторці принесла роль хірурга Маргарити Главатських в серіалі «Центральна лікарня».

Коріння такої любові до медиків треба шукати ще в дитинстві Грішиной. Її мати працювала фельдшером і маленька Оля часто спостерігала за її роботою, а з 14 років навіть влаштувалася санітаркою в лікарню, де працювала її мама.

Для того, щоб зіграти лікаря-хірурга, Ольга згадала все, чого її навчили в лікарні і навіть здобула нові корисні навички: актриса навчилася робити непрямий масаж серця. Хоча захоплення у Грішиної було зовсім інше. Вона займалася танцями з п’яти років і навіть досягла успіху, але потім вирішила, що досягти досконалості в танцювальному мистецтві вона не зможе.

1823 грнАмериканские кенгурушки The Mountain теперь и в городе Ваш …Практичные и долговечные. Натуральный хлопок

У школі Оля іноді грала в театральних постановках, але цього було мало, щоб знати напевно, що саме цим вона хотіла б займатися в майбутньому. Грішина не наважилася вступати до вузу театрального спрямування, тому відправилася в політех. Серйозна професія для серйозної панянки.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: