«Своя кондитерська і роман з дівчиною з обкладинок Forbes»: Як змінилося життя переможця «МастерШеф 5» Євгенія Клопотенко

Я хотів тільки одного: зробити продукт, який можна буде дарувати, щоб людина могла його відкрити, з’їсти і пережити неймовірну емоцію саме в цей момент — момент свята.

Компанія виробляє французьке варення в незвичайних упаковках, розробляючи найнеймовірніші рецепти і вже стала дуже популярною, особливо серед жителів Києва.

Але все-таки дізналися про Клопотенко українці завдяки популярному кулінарному шоу «МастерШеф». Вперше на кастинг він прийшов ще в 2011 році, але хлопця не взяли.

Після цього Євген дає собі слово більше не показуватися на таких шоу. Але, як потім зізнавався кухар, йому зателефонувала кастинг-директор і розповіла, що хотіла б запросити виробника конфітюрів на відбір 5-го сезону. На цей раз його взяли і він став переможцем. Клопотенко розповідав, що проект, не дивлячись на свою складність, багато чому його навчив.

Зміг перенести ці 76 днів пекельних випробувань, по відчуттях прирівнюваних до 76 днів тюремного ув’язнення. І в якості нагороди я отримав натреновану психіку.

В якості нагороди Клопотенко отримує можливість навчитися у кращих майстрів кулінарії у французькій школі Le Cordon Bleu. За словами Євгена, саме ця кухня світу стала для нього зразковою. Закінчив школу він до речі з вищим балом за смакові якості страв. Євген зізнається, що в планах у нього навчати дітей кулінарії, написати свою книгу. Уже зараз у нього є свій сайт, на якому кухар ділиться рецептами своїх страв.

Про особисте життя Євгена відомо не багато. Багато хто приписує йому роман з жінкою з обкладинок Forbes, Інною Поперешнюк, екс-співвласницею Нової Пошти. Пару часто бачать разом на різних заходах.

Редакція Корупція.Стар

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: