«Своя кондитерська і роман з дівчиною з обкладинок Forbes»: Як змінилося життя переможця «МастерШеф 5» Євгенія Клопотенко

Він один з найбільш харизматичних учасників кулінарного проекту «МастерШеф». За останні кілька років він став одним з лучшіз кухарів України.

Євген Клопотенко народився в Києві в 1986 році. Хлопець зізнався, що народився у звичайній родині, не займається кулінарією. Мама була завучем у школі, а тато інженером.

Ще маленьким він побував в Англії, куди в 1991 році виїхала бабуся. Там він знайомиться з супермаркетами, ресторанами і починає розуміти, що Україні є куди розвиватись.

У 1995 році він, ще школярем, відправляється за програмою обміну учнями в Італію. Євген розповідає, що саме там спробував дійсно смачну їжу і зрозумів, що хоче, щоб і в Україні були кухарі, яких дізнається весь світ.

Ті смаки, які мали італійські продукти, — вони зовсім інші, особливі. Ті відчуття, які ти відчуваєш, коли пробуєш блюда, приготовані з цих самих продуктів, — неповторні. Відчувати абсолютну гру смаків — це чудово.

Після того, як хлопець закінчив школу, він замислюється про свою вищу освіту. Професія кухаря була найпрестижнішою в ті часи, але відмовлятися від своєї мрії Клопотенко не збирається. Батьки довго вмовляли хлопця вибрати іншу спеціальність, але в кінці-кінців компроміс був знайдений.

Він вступив до Київського університету туризму на факультет готельно-ресторанного бізнесу. У студентські роки, хлопець виявляється в Америці та Німеччині, де не втрачає часу і підробляє в місцевих ресторанах. Але Євген розповідав, що це були звичайнісінькі фаст-фуди, де їжа робиться на швидкість, а кухарі не вкладають в приготування свою душу.

Після того, як Клопотенко отримує диплом, він влаштовується працювати в різні паби, де починає розвиватися як кухар, навіть пропонуючи іноді рецепти свої страв.

Євген знаходить друзів серед молодих кухарів і вони разом придумують змагання «CookWars». У ресторані, де працював Женя збиралося кілька кухарів і вони разом готували однакові страви, даючи можливість відвідувачам оцінити краще. Завдяки цій розвазі, Євген знайомиться з Денисом, і разом з ним відкриває Гастромайстерню Confiture.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: