«Приховував, що одружився з дочкою відомого політика»: Вся правда про соліста легендарної групи «Бумбокс»

Сам Хливнюк розповідав, що нова робота стала діалогом з країною. Група звернулася до своїх фанатів змушуючи задуматися про політичну ситуацію в країні.

Своє особисте життя Андрій завжди намагався приховувати, але в 2010 році прогриміла новина про те, що він одружився. Обраницею Хливнюка виявилася дочка першого заступника міністра фінансів України Володимира Копилова.

Тоді ж з’явилися звістки про те, що дівчина вже на 4-му місяці вагітності. Пара зізналася про відносини набагато пізніше. Дівчина і справді виявилася вагітною і народила хлопчика Івана. А в 2013 році народилася ще й дівчинка Олександра.

 

Співак зізнався, що для нього народження дітей виявилося найскладнішим періодом у житті, він просто не уявляв, що робити з малюками і як їх виховувати. Андрій додавав, що для себе усвідомив, щоб зрозуміти дитину, потрібно навчитися перестати думати як дорослий.

Син відкрито випромінює добро, вселенське щастя, радість, а я змушую його тільки засмучуватися, плакати і робити всяку фігню. Я не хочу, щоб так було, але, на жаль, так відбувається через якихось «треба», «не можу», «зачекай». Ми, дорослі, занадто багато побудували собі бар’єрів, від них треба вчитися позбавлятися. Але ні чорта не виходить!

 

Про подальшу кар’єру артист розповідає відверто, виявляється, що не дивлячись на величезну кількість пісень, він ще не відчув, що створив шедевр. За словами виконавця, зупиниться він тільки тоді, коли відкладе черговий списаний аркуш з текстом і усвідомлює, що це ідеал.

редакція Корупція.Стар

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: