«Приховував, що одружився з дочкою відомого політика»: Вся правда про соліста легендарної групи «Бумбокс»

«Бумбокс» вже давно став одним з найуспішніших українських гуртів. Його соліст став кумиром багатьох українців. Що відомо про життя і дитинство співака, дізнавалася.

Андрій Хливнюк народився в 1979 році в Черкасах. З самого дитинства почав займатися музикою, почавши доводити батьків своїм співом вже в 4-ри роки.

Саме тому його вирішили віддати в музичну школу. Після закінчення школи вступає до Гуманітарного університету імені Богдана Хмельницького та починає виступати в гурті під назвою «Мандариновий рай».

Вже в 2004 році Андрій, разом зі своїм другом, гітаристом групи «Тартак» Андрієм Самійло вирішує організувати свій фанк-грув-грурт «Бумбокс».

Буквально через рік команда випускає свій перший альбом, який приносить групі неймовірну популярність. Їх дізнаються на всьому просторі СНД. У 2006 вони випускають другий альбом, який продається більш ніж в 100 тисяч екземплярів і стає золотим.

У 2007 році група випускає свою культову композицію «Вахтерам», яка зайняла перші рядки рейтингів всіх українських радіостанцій. Після цього російські музичні компанії навіть купували ліцензію на видання альбомів групи. Після цього гурт починає виступати і подорожувати з турами не тільки по Україні і Росії, а й пробує свої сили в країнах Європи і Америці.

У 2013 році музиканти отримують нагороду «Краща група» від премії YUNA. На сьогоднішній день «Бумбокс» випустив 8 альбомів. У вересні 2017 року група випускає альбом під назвою «Голий Король».

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: