«Показували пальцем, сміялися …»: Бабкін розповів, чому над ним знущалися і били в школі

Сергій зізнався, що в школі над ним не тільки знущалися морально, а й фізично. Хлопця часто били підлітки, які насміхалися над експериментами майбутньої зірки.

Одноліткам так, я був незрозумілий. Показували пальцем, сміялися, били. Я з дитинства обожнюю все яскраве. Сьогодні я люблю яскравий одяг

Не дивлячись на постійні погрози, Бабкін залишався вірним собі і продовжував вибирати яскраве вбрання. За словами співака, він пробував себе навіть у ролі дизайнера, додаючи в свій образ щось нове.

Я купував на секонді білі джинси, купував фарбу. Потім я дізнався, що можна малюнки робити. Я збоку зав’язував мотузкою, кидав їх у червону фарбу. Розв’язував і виходили такі візерунок як зірки.

Любов до яскравих костюмів залишилася у співака досі. Але тепер його стримує дружина Світлана. Вона часто зупиняє чоловіка і переодягає в щось більш підходяще для ситуації.

«Бувало таке частенько, вона говорила:» Сергію, будь ласка, це вже занадто «. Наприклад, я одягався повністю жовтим. Жовтий плащ, жовті штани, жовті черевики»,

передає Корупція.Стар.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: