“Почула лайку і раптом відчула стусани”: Між вчителями та учнями сталася бійка

У Тернопільській області поліція розслідує відразу дві кримінальні справи за побиття в школі. Учитель історії зі струсом мозку – в лікарні, а шкільний психолог із синцями розповідає деталі конфлікту.

Що ж насправді сталося в навчальному закладі і хто буде відповідати за масову бійку – розбиралися кореспонденти «Сегодня»,

Шкільний психолог Оксана Зіновіївна проводила бесіди з учнями, які побилися на перерві. Раптом до класу увійшов вчитель історії. Він почав виштовхувати 11-класників до коридору. Через мить психолог почула за дверима лайку.

«Я почула, як пан Лотоцький ображає нецензурними словами дітей, дає стусана і виганяє з класу. Потім він зайшов до класу. Я вийшла, щоб подивитися на тих учнів – у відповідь почула лайливу образу. Почала виправдовуватися і відчула стусани», – розповідає шкільний психолог Оксана Ковалисько.

Жінка стверджує – побив її вчитель історії. І Зіновія Теодозійовича сьогодні на роботі немає. Уже кілька днів чоловік перебуває в лікарні в травматологічному відділенні із забоями.

За словами медиків, його стан зараз середньої тяжкості. У історика, говорить лікар, струс мозку і забої м’яких частин обличчя.

Учитель заявляє – після зауважень на адресу учнів його під школою побив батько одного з них.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: