«Оспівував Майдан, а тепер …»: Вся правда про відомого ведучого і лікаря Євгена Комаровського

Вся правда про відомого українського ведучого Євгена Комаровського.

Чоловік народився в 1960 році в Харкові. Його батьки інженери і все своє життя пропрацювали на заводі. Займатися медициною хлопець вирішив ще в школі. Він розповідав, що прагнення до цієї професії було закладено ніби генетично.

У 1983 році він починає просуватися до своєї мети, закінчуючи Харківський медичний інститут. Відразу після отримання диплома Євген влаштовується працювати медбратом. У 1991 році він стає завідувачем інфекційного відділення в клінічній лікарні Харкова.

Реанімація змусила по-новому подивитися і на себе, і на медицину. 10 ночей кожен місяць в оточенні справжніх лікарів, усвідомлення цінності одержуваної інформації, радість, коли хтось прийшов до тями, значимість помилок — людських і лікарських. Смерть … Діти, вагітні 18-річні дівчатка, люди похилого віку, алкоголіки, здоровенні мужики.

Активно займаючись медициною, він випускає монографію про Вірусний круп у дітей. Саме за цю роботу він отримує ступінь кандидата наук У 1996 році Комаровський публікує свою першу книгу «Здоров’я дитини і здоровий глузд його родичів». Його робота отримала величезний успіх, її перевидавали більше 30 разів.

Вже в 2006 році він створює свою власну клініку під назвою «Клініком». Це не звичайна лікарня, тут крім звичайних лікувально-профілактичних процедур, мам і тат вчать за допомогою лекцій і семінарів мистецтву виховання. Після створення власного центру Євген починає писати і публікувати свої роботи ще частіше. Комаровський розповідав, що його підштовхнула відсутність якісних книг для занять.

Наша, вітчизняна, медична наука взагалі і педіатрія зокрема, претендуючи на науковість, все більше і більше втрачає зв’язок з реальним життям. Реалії ці не видно у професорських кабінетів. А вже для заморських педіатрів-порадників наш побут, наш менталітет, наш спосіб думання, наші відповіді на питання про те, «що таке добре і що таке погано» — таємниця за сімома печатками.

Але відомим українцям він став завдяки телебаченню. У 2010 році глядачі побачили на телеканалі Інтер передачу з назвою «Школа доктора Комаровського». Кожен випуск присвячений певній темі: здоров’я чи дитячому догляду. На сьогодні у передачі вже більше 250 серій.

Особисте життя доктора склалася ще в університеті. Хлопець одружився відразу після закінчення четвертого курсу. У шлюбі народилися двоє дітей: в 1982 році Дмитро і через 6 років Андрій.

Одружився молодим і дурним після четвертого курсу. До сих пір не перестаю дивуватися, як це мені так з першого разу пощастило! Вчилися на одному курсі. Катя (Катерина Олександрівна) — теж дитячий лікар окуліст.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: