Працювала на Москву: Савченко підозрюють в підготовці збройного перевороту

Тобто, доти, доки СБУ не розповість деталей і не розпочнеться затримання ймовірних заколотників, можна вибудовувати різноманітні припущення, у тому числі й переводити увагу суспільства з основної версії слідства – Рубан і компанія готували теракт в столиці з метою захоплення влади на версію, що це сама влада придумала цю історію задля підняття власного рейтингу.

Друга площина – майбутнє самої Савченко. Якщо вона вже на Росії, тоді СБУ отримує додаткові підтвердження своїх підозр, а коли ні і завтра прибуде до Києва? Тут може бути два варіанти. Перший – її допитають, спецслужби звертаються до Генпрокуратури, а та пише подання до ВР на зняття з Савченко недоторканості й арешт. Подальша процедура відома – регламентний комітет, сесійна зала, натискання кнопок.

І це все відбувається під акомпанемент скандалів і піару всіх проти всіх. У тому числі й піару самої Савченко, яка скористається ситуацією для звинувачень влади у всіх смертних гріхах. Вона ж Герой України, а тут «бариги» її посадити збираються. Тих, хто слухатиме Савченко з відкритими ротами, вистачатиме.

Другий варіант – джерела «Страни» наспівали щось близьке до теми, але не зовсім те, і пані Надію ніхто ні в чому не підозрює, вона й далі працюватиме депутатом, а все, що відбувається навколо неї, це галас, який зрештою нічим не завершиться. У нас за ці роки було стільки скандалів із хеппі-ендом для їх фігурантів, що не вистачить й пальців на всіх кінцівках, аби порахувати.

Третя площина – як ця історія відобразиться на інших дотичних до неї фігурах – Віктору Медведчуку, який відцурався від Рубана, Юлії Тимошенко, яка позбавилася від Савченко, опозиціонерів, до яких, за даними джерел «Страни», «заколотниця» зверталася за підтримкою, і так далі. Схоже, Медведчука від цієї історії відмежовують від самого початку, і навряд чи йому загрожують підозри в причетності до перевороту.

Такі підозри мають бути підтверджені серйозними доказами, бо Медведчук – тертий калач, без залізобетонних підтверджень до суду й потикатися не варто. З приводу опозиціонерів, то їх імена, очевидно, скоро назвуть. Ті відмахуватимуться, але все одно осад залишиться.

А от Тимошенко можуть нагадати багато чого: і перший номер Савченко у передвиборчому списку «Батьківщини», і занадто толерантні оцінки діяльності соратниці, а ще – осіб на кшталт Лозинського, Портнова, Королевської та багатьох інших, кого Юлія Володимирівна привела у велику політику.

передає Корупція.Інфо

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: