«Одружитися вони змогли аж з четвертого разу…»: Ви вже бачили дружину-красуню ведучого «Лото-Забави», Анатолія Гнатюка

Ось уже більш як 15 років кожного недільного ранку мільйони українців збираються перед телеекранами аби подивитись черговий розіграш найпопулярнішої вітчизняної лотереї «Лото-Забава».

Ми уже розповідали вам про долю однієї з ведучих цього розіграшу – актриси Лариси Руснак, тож ми сьогодні вирішила розповісти про життєвий шлях її колеги – Анатолія Гнатюка.

Анатолія у ЗМІ часто помилково називають родичем популярного українського виконавця – Дмитра Гнатюка, однак Толя на це завжди реагує з посмішкою і каже, що єдиний співак у його родині – старший брат Микола.

Гнатюк, про якого ми говоримо, не лише телеведучий, він – актор.

Ще з раннього дитинства у хлопчика помітили акторський талант, тож він займався у театральному гуртку, а пізніше – вступив на акторський факультет в один із найкращих вишів нашої країни.

Були у маленького Толі й талант та любов до музики, тому, ще зовсім малим, йому доводилось їздити за 30 кілометрів від дому – у Хмельницький, аби навчитися грі на баяні. Ці заняття й допомогли йому у подальшій кар’єрі.

Працює Гнатюк у театрі імені Івана Франка, був у досить хороших стосунках з легендою української сцени – Богданом Сильвестровичем Ступкою.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: