«Мій чоловік жахливо приревнував»: Катя Бужинська розповіла про любовні походеньки в Італії

Вийшли приголомшливі кадри. А до вечора дав про себе знати листопад. Знімаючи сцену в кафе, я вже одягала угги, а потім і пальто, яке спонтанно купила за день до цього в Ріміні.

— Ви зупинялися в тому ж готелі, де милувалися видом з тераси два роки тому?

Ні, але ми всі жили на віллі, яка межує однією стіною з тим готелем. З нашої тераси відкривався не менш приголомшливий вид. І вранці другого дня ми його зняли. Сніданок довелося залишити в якості реквізиту — круасани ми змогли з’їсти тільки після зйомки. Хоча я думала, що і зйомки ніякої не буде: за прогнозом обіцяли дощ. І я так нервувала через це, всю ніч не спала, молилася.

І з ранку, дійсно, було похмуро, але як тільки ми включили камеру — вийшло сонце. Це було справжнє диво! Так само як і те, що нам вдалося зняти і на іншій, абсолютно незвичайній терасі. Її ми побачили відразу, як тільки спустилися в місто. Вона була вся в квітах. З’ясувалося, що власник тієї вілли — американський мільйонер. І мій чоловік, не довго думаючи, прийшов до нього і сказав: «Бачите цю красиву білосніжну принцесу?

Це моя дружина. Нам дуже потрібна ваша тераса». І той відповів: «Звичайно!». Він настільки перейнявся до нас симпатією, що захотів послухати мої пісні і запросив в гості. Я до сих пір часто згадую цю терасу. І думаю про те, наскільки щасливі люди, які там живуть. Вони щоранку дивляться звідти на море… Не менш гостинними і чуйними виявилися і українці, які мене впізнавали і там, в Позітано. Перше, що вони запитували: «Чим вам допомогти?».

І цілий день приносили нам їжу, воду. Я хочу сказати величезне спасибі українцям, які проживають в Італії. Через два дні, коли у мене був концерт для діаспори, вони нас обігріли, підлікували і буквально врятували після складних зйомок. Поставилися душевно і сердечно, як до рідних людей.

— А як місцеві жителі поставилися до зйомок?

Італійці дуже нас підтримували. Звичайні люди, які сидять в кафе, кричали мені здалеку: «Красуня! Bellezza!». Було дуже приємно, що люди не реагують на нас з похмурими обличчями. Всі цікавилися, що ми знімаємо. А коли ми знімали у прямовисній скелі поруч з печерою, чоловік, який відповідає за пропуск до неї людей і човнів, настільки був натхненний нами, що дозволив залишатися там стільки, скільки нам потрібно. І не взяв ніяких грошей.

— Кліп вийшов таким, яким ви його спочатку задумували? Все вдалося?

Майже все! Я мріяла ще зробити зйомку на віллі Руфоло в Равелло. Там дивовижні сади з реліктовими рослинами, приголомшливий замок.

Але нас туди не пустили. Виявилося, для зйомки потрібно письмовий дозвіл… А на мені вже було чорне плаття з трояндами, напівчоботи на 20-сантиметрових підборах. І ми вирішили пошукати в окрузі ще якісь види. Для цього йшли кілометр пішки по гірській дорозі з величезною кількістю сходинок. У підсумку я натерла ноги, хотіла вже йти босоніж. Розплакалася… Два дні стресу, всім холодно.

І тоді Ольга віддала мені свої шкарпетки і устілки з кросівок. І так я вже буквально бігла до нашого автобусу… По калюжах! Тому зйомки кліпу ненадовго занурили нас у екстрим, але зате запам’ятаються на все життя. Я вірю, що обов’язково ще повернуся туди, нехай навіть і взимку, щоб зняти ще один кліп саме на цій віллі, куди в той раз нам потрапити не вдалося. Дасть Бог!

передає Корупція.Стар

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: