“Четвертий день у комі”: Відомий чиновник збив на переході школярку. Водія затримали, але…

Водій їхав без прав з тимчасовим дозволом У Сумах заступник керівника виправної колонії збив на пішохідному переході 16-річну дівчину.

В результаті ДТП потерпіла опинилася в реанімації. «Цього краще нікому не бачити – дуже важка лежить», – розповіла мама дівчини, яка вже четвертий день перебуває у комі з тяжкою черепно-мозковою травмою.

«Зараз проводиться інтенсивна медикаментозна терапія, стан важкий, але ми намагаємося стабілізувати», – розповів лікар-анестезіолог Андрій Бокатов. Водій намагався уникнути наїзду і спрямував авто на узбіччя, врізався в бордюр, але все ж зачепив дівчину. Авто зупинилося за 35 метрів.

За словами очевидців, швидкість машини була настільки великою, що постраждалу дівчину відкинуло на кілька метрів.

«Вона перекрутилася в повітрі. Я побачив її ноги – вона робила кульбіт. Тобто не 10, не 20 і не 30 точно швидкість», – розповів свідок ДТП Сергій Лемеш. Водія затримали, але незабаром він зник з поліцейської дільниці. Співробітники прокуратури знайшли його на наступний день у лікарні.

«Прокуратурою ініційовано питання щодо проведення службового розслідування для надання правової оцінки діям поліцейських, які намагалися приховати реальне місцезнаходження підозрюваного«, – розповів керівник відділу прокуратури Сумської області Андрій Байдак.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: