Що скриває права рука Тягнибока та головний «драчун» ВР Юрій Левченко. Ким виявились родичі скандального нардепа

«Але найцікавіше інше. Юрій стверджує, що українське громадянство він отримав у 2008 році. Скажіть мені, будь ласка, яким чином Юрій Левченко був зареєстрований кандидатом у народні депутати на парламентських виборах 2012 року, якщо кандидатами в нардепи можуть стати громадяни, які проживають безперервно на території України 5 років?»

В 2014 з третьої спроби все-таки стає народним депутатом. І вже в наступному стає найактивнішим законодавцем, запропонувавши більше 120 законопроектів. Але окрім законів він запам’ятався неодноразовими бійками і сутичками у Верховній Раді.

В 2017 році, він навіть хотів спалити український парламент. Левченко разом с Семенченком запалили в Верховній Раді димові шашки, в знак протесту проти законопроекту про реінтеграцію Донбасу.

«Я б цей Парламент спалив, щоб він не робив те, що він робить. Щоб ви всі не знущалися над українським народом», – заявив він.

Його електроні декларації за час роботи депутатом теж викликають багато питань. Наприклад, в березні 2015 року його дружина придбала земельну ділянку під Київом в 1000 квадратних метрів всього за 7340 гривень.

До речі, свою дружину Юрій прилаштував помічницею нардепа «Свободи» Андрія Іллєнка. Подружжя задекларувало 180 тисяч гривень спільного доходу. Але це не завадило коханій Левченка Тетяні Максименко купити в 2017 квартиру площею в 42 кв.м. в Києві.

Зараз Левченко залишається народним депутатом, останній законопроект, щодо польського «анти бандерівського закону», він зареєстрував 5 лютого.

Редакція Корупція.Інфо 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: