Що скриває права рука Тягнибока та головний «драчун» ВР Юрій Левченко. Ким виявились родичі скандального нардепа

Юрій Левченко – людина яка дуже любить привернути до себе увагу у Верховній Раді. Окрім того, що він один з найактивніших законодавців, з ним пов’язана і не маленька кількість скандалів і провокацій. дізналась цікаві факти з життя відомого «Свободівця».

Левченко народився у Вінниці в 1984 році, але коли хлопцю було три роки батьку запропонували роботу в управлінні зовнішніх зв’язків Міністерства морського флоту СРСР в Москві і вся родина переїхала в російську столицю. Після розпаду СССР родина депутата опиняється на Кіпрі.

Але тут найцікавіше, Юрій в 16 років отримує не громадянство Кіпра, хоча його сім’я проживала там вже 10 років, а російське. В 2005 році він закінчує економічний факультет Лондонської Школи Економіки. А в 2007 магістратуру з управління в Магдебурзькому Університеті імені Отто фон Геріке. Виникає питання, а звідки в родини були гроші, які дозволили хлопцю таке навчання.

Батьки Левченка заявляли, що отримали українську прописку в 2004 році. Але, як виявилось, вул. Кантемирівська, на якій «прописались» родичі депутата не існує. У Київі є тільки провулок с такою назвою, але от такого будинку на ньому просто не існує. Тому виникли підозри, що «прописка» фальшива і зроблена «по-блату».

Якщо придивитись уважніше до батька Левченка, можна знайти цікаву інформацію. В россійскій базі данних можна знайти його прописаним у Москві, але от з його данних в ній міститься тільки його ім’я та ініціали, хоча в інших громадян прописана дата народження. Журналіст Андрій Дзиндзя висловив підозри, що Володимир Левченко співпрацював з російськими спецслужбами.

У прописаного за тією ж адресою Левченка В. А. не вказано дату народження. Укупі з тим, крім прізвища, вказані тільки ініціали, «це може свідчити про приналежність до спецслужб».

Свою політичну кар’єру в Україні Юрій починає в 2008 році. Він приєднується до партії «ВО Свобода» і починає в ній активну діяльність. В 2012 Олег Тягнибог зробив його своїм помічником-консультантом. В тому самому році Левченко балотувався до Верховної Ради від ОО «Батьківщина» і не пройшов. Але сам факт спроби вже є порушенням закону. Так як він відмовився від російського громадянства і отримав українське тільки в 2008 році!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: