Батьки виїхали нібито через переслідування: Ще одна молода українська співачка просить притулку в Росії, навіть листа Путіну написали

Вісімнадцятирічна уродженка Нової Каховки, співачка-новачок Лідія Кривець отримає притулок у Росії після того, як її батьки виїхали з України нібито через політичні переслідування.

За словами дівчини, у 2014 році її родина, у якій вона є єдиною дитиною, покинула рідне місто, нібито побоюючись переслідувань СБУ за участь батька в Антимайдані. На той момент у 15-річної Лідії було тільки свідоцтво про народження.

Сім’я дівчини вирушила до окупованого Росією Криму, де розповіла про переслідування їх батька в Україні та спроби СБУ «шити» сепаратизм». На ділі ж, як зазначила Лідія, у 2014 році батько «встиг повоювати на Донбасі» та стати членом так званого Союзу добровольців Донбасу.

При цьому на півострові в притулку сім’ї відмовили, після чого розлючений батько прийняв рішення написати відкритого листа президенту РФ.

«Батько написав відкритого листа Путіну, де розповів про наші обставини, і опублікував його в інтернеті, і, знаєте, це подіяло. Батькам дали у 2015 році притулок, а мене як неповнолітню вписали в документ мами», – похвалилася дівчина.

Часу на півострові Лідія не втрачала та стала вчитися в одній із севастопольських шкіл. Паралельно брала участь у місцевій пісенній самодіяльності, записала з російським репером Сашею Чейзом пісню про «російський Севастополь».

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: