“Служать немічним і хворим”: Виступ Тимошенко у Вашингтоні змусив зал аплодувати стоячи

У своїй промові вона багато уваги приділила війні, яку Росія розв’язала проти України. Політик подякувала демократичному світу, який прийшов на допомогу нашій державі.

– Авторитаризм, агресивність, ненависть, війна – така якість лідерства не має майбутнього. Лідери, які сповідують такі архаїчні залишки минулого, підуть у небуття самі, разом із війною, ненавистю, разом з усім поганим, що вони сьогодні пропонують світу. Я думаю, що це трапиться швидко. На зміну таким лідерам повинні прийти ті, хто знає, що таке любов, повага до ближнього. Ті, хто знає значення лідерства через бажання служити, а не панувати і не наживатись на бідності своїх народів, – заявила лідер Батьківщини.

Присутні декілька разів переривали виступ Юлії Тимошенко оплесками.

Щорічний 66-й Національний молитовний сніданок за участі президента США Дональда Трампа відбувся 8 лютого у Вашингтоні. У заході взяли участь понад 3,8 тис. політичних, релігійних та громадських діячів, які представляють понад 130 країн.

До слова, 9 лютого, в рамках робочого візиту до США голова партії Батьківщина Юлія Тимошенко провела зустріч із помічником державного секретаря США у справах Європи та Євразії Вессом Мітчеллом.

передає Корупція.Інфо

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: