“Служать немічним і хворим”: Виступ Тимошенко у Вашингтоні змусив зал аплодувати стоячи

Лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко виступила з промовою на тему відповідального лідерства під час Національного молитовного сніданку у Вашингтоні.

Представляючи Юлію Тимошенко, ведучий заходу сказав: Юлія Тимошенко була прем’єр-міністром з грудня 2007 до березня 2010 року. Зараз Юлія знову на передовій українського політичного фронту, повідомляється на сайті Батьківщини.

Присутні привітали її стоячи.

Юлія Тимошенко розповіла, що у світі існує два типи лідерів. Перший – це лідери-диктатори. Другий – це лідери, які служать людям.

– Перемогли не воїни, що розп’яли Христа. Тоді ці воїни здавалися сильними та непереможними, як деякі лідери сьогодні. Хто сьогодні пам’ятає їхні імена? А ім’я Ісуса є найбільш впливовим і найбільш значним. Він переможець, – навела аналогію Юлія Тимошенко.

– Лідер не той, кому служать. Служать немічним і хворим. Лідер не той, хто вимагає поваги до себе і змушує тремтіти у своїй присутності. Лідер той, хто може взяти на себе людський біль і тягар тих, хто потребує допомоги, хто знедолений, хто розчарувався в людях і в собі самому, – сказала лідер Батьківщини.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: