«Гарячий український парубок з африканськими коренями»: Як живе і чим займається співак і телеведучий Мирослав Кувалдін

Світський лев зі симпатичними дредами, просто файний козак, в минулому зірка «Території А» і учасник культової групи «The Вйо» — Кувалдін Мирослав Джонович .

Народився майбутній співак у Дніпродзержинську, у найхолодніший день 19 січня 1975 року.

Не дивлячись на Водохресні морози, хлопець вийшов явно гарячий. У 1979-му році переїжджає в маленьке містечко Кобиляки, недалеко від Полтави.Саме там він пізнав перший секс, тютюн, рок-н-рол і пристрасть до пісенного віршування.

Там же вивчив українську мову, що допомогло хлопцю працювати телеведучим на М1.

Коріння Кувалдіна йде кудись в Мединь, Калузької області. Ну а з приводу по батькові — це в Нігерію, до діда (якщо вірити легенді, він блакитної африканської крові). Батько Мирослава Джон Васамі Окоро живе на острові Фіджі, але хлопець вирішив побудувати кар’єру тут в Україні.

Свого часу навчався на природничому факультеті Полтавського медінституту. Потім вступив до Харківського університету культури на режисера, згодом перевівся в київський (куратор Василь Вовкун). Зрештою, вступив до Інституту практичної психології.

До початку кар’єри телеведучого співав, писав музику і вірші. У 1991 році створив свою групу «The ВЙО». У 1995 році група стала лауреатом фестивалю «Червона рута».

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: