Наносили удари черевиками по голові і нирках”: Працівники “Буковеля” жорстоко побили відвідувача, скандал розгорається

Співробітники гірськолижного курорту «Буковель» на Закарпатті побили ще одного відпочиваючого.

Про це в інтерв’ю «Обозревателю» розповів сам потерпілий на ім’я Олег.

За його словами, неприємність сталася в квітні 2017 року, коли він разом з дружиною відправився на «Буковель», щоб покататися на вихідних.

«Ми спускалися з гори удвох, їхали у напрямку до переходу, який співробітники курорту закривають десь о пів на п’яту вечора. Я під’їхав, ще залишалися хвилини 3-4, сітка була не закрита – вони тільки почали її натягувати. Моя дружина вже з’явилася на горизонті, і я попросив їх зачекати, поки вона не спуститься «, – розповів лижник.

Однак, у відповідь на прохання Олега співробітники «Буковеля» буцімто демонстративно натягнули сітку, в яку його дружина врізалася.

«Коли я пішов на лижах, щоб звільнити її з сітки, то до мене підлетів працівник «Буковеля» і без розмов ударив кулаком в голову. Я впав, оскільки стояв на лижах. Спробував піднятися, але на мене навалилися ще двоє працівників «Буковелю» в цих куртках (лижного патруля. – Ред.) і почали мене бити», – продовжив розповідь потерпілий.

Олег згадав, що «патрульні» наносили удари черевиками по голові і нирках, вибили йому передні зуби.

«Потім ці «патрульні нібито заспокоїлися, я піднявся, весь в крові. До мене під’їхали люди і сказали, що готові бути свідками, дати свідчення. Я сказав цим виродкам, що обов’язково напишу заяву, але вони відповіли: «А ми нічого не боїмося, у нас тут «дах». Потім вони віддали дружині телефон, і ми поїхали вниз, де викликали «швидку» і поліцію», – описав те, що трапилося він.

передає Корупція.Інфо

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: