Бюстгальтер і силікон провокують рак: медики розвінчали 7 міфів

Онкологи спростували головні міфи про рак грудей.

У суспільстві витає досить багато недостовірної інформації про таке страшне захворювання, як рак молочної залози. Медики розповіли, в які твердження про злоякісну пухлину в грудях не потрібно вірити.

Для того, щоб люди могли не обманювались і ближче познайомитися з правдою про онкологію, лікарі назвали 7 найпоширеніших міфів, пише Сlutch.

1. Бюстгальтер з кісточками провокує розвиток злоякісного новоутворення. Вчені давно вже спростували це твердження. Дизайн, тканина, наповнювач в чашечках і інші частини бюстгальтера не здатні вплинути на здоров’я молочних залоз.

2. Ті, у кого великі груди, більше за інших ризикують захворіти на рак. Тут люди теж помиляються. Онкологи відзначають, що розмір і форма грудей не має відношення до раку молочних залоз.

3. Перша ознака раку грудей — опуклість, що утворилася через зростання пухлини. Насправді це не так, насамперед з’являються інші симптоми, а вже потім людина може помітити як виросла злоякісна пухлина. Найчастіше на шкірі молочних залоз з’являються висипання, ущільнення, різного роду подразнення і так далі.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: