«Через день після похорону її сім’ї…» Померла відома актриса

Австралійська актриса, зірка серіалів «Додому і в дорогу» і «Хитрий бізнес» 29-річна Джесіка Фолкхолт померла через день після похорону її батьків Ларса і Вівіан і молодшої сестри Аннабелль.

У четвер, 11 січня, Джессіка була відключена від системи життєзабезпечення, повідомили виданню Mirror в лікарні Австралії, куди вона була доставлена ​​після аварії.

26 грудня Джессіка і її сім’я потрапили в страшну автомобільну аварію в Новому Південному Уельсі, Австралія, в результаті якої батьки актриси померли на місці, а сама Джессіка і її молодша сестра, 21-річна Аннабелль, були доставлені у важкому стані в лікарні. 29 грудня Аннабель померла, Джессіка продовжувала боротися за життя. Рішення про припинення її життєзабезпечення, за словами медиків, було прийнято в середу, 10 січня, в той же день, коли відбувся похорон її сім’ї.

Від імені решти рідних Джесіки Фолкхолт госпіталь Святого Георгія повідомляє засобам масової інформації і шанувальникам, що в четвер увечері, 11 січня, Джессіка була відключена від системи життєзабезпечення, — йдеться в заяві лікарні.

У середу сотні скорботних зібралися в церкві Святої Марії в Конкорді, Сідней, щоб попрощатися з сім’єю актриси.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: