Таролог Ольга Соломка: Новий лідер має прийти у вересні

Можливо, дехто сприйме цю розмову за розіграш. Але, повірте, від результатів сеансу гадання на картах, яке на зламі двох років організувала для нас відомий таролог Ольга Соломка, ми всі – включаючи й саму Ольгу – були, м’яко кажучи, вельми подивовані.

Під час сеансу Ользі випала та сама карта, котра випала їй під час гадання на 2014 рік у контексті імовірних виборів лідера країни. Отже, якщо вірити картам, у нинішньому році нас знову чекають вибори. При чому – не лише президентські, але й парламентські. Однак — почнімо з самого початку.

Олю, я знаю, що ви чимало років займаєтесь складанням тароскопів. Ну, я розумію – кидати карти на конкретну людину. Але ж  на країну – це як?

Для мене це теж була спочатку загадка. Але в 2012 році до мене звернулася знайома. Вона працювала в одному журналі і якось каже: ти ж  розкладаєш, ну так спробуй розкласти на Україну. Я розклала на 2013 рік… І навіть зараз дивуюсь, наскільки це було точно. Ні про який Євросоюз, ні про які оці підписання (Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом – ред.) я нічого не знала. Але в мене випадало, що ми радісно кудись, вся країна, йдемо, а у вересні-жовтні – розвертаємось… А потім десь, на кінець грудня, випадає, що нас затягують кудись на кшталт Радянського Союзу.

Ну а згодом я в те саме видання складаю тароскоп вже на наступний, 2014 рік, і випадає основна карта — руйнування на тлі самообману, п’ятірка мечів.

В той час працюю я в газеті «Взгляд», — це кінець 2013 року, Майдан. А «Взгляд» — це був проект цього, Господи, як його, мордатого такого, що в податковій.

Клименка?

Да-да-да. І я запропонувала розкласти — от якраз на Андрія, 4 роки тому, — не карти Таро, а метафоричні карти, зараз дуже модно з ними працювати. Це взагалі — інструмент психолога. І мало не кожен психолог сам собі малює ці карти. І, зрештою, я запропонувала редакції гороскоп на свій страх і ризик, бо ж у мене реноме серйозної журналістки, а тут я таку вибачте, фігню, пропоную. Мені кажуть: давай. І я розклала — чи будуть вибори наступного року (показує карту, яка випала).

 

Ну от, дивіться, лежить чоловік і вибирає когось із трьох… А потім — що дасть Україні Майдан? Випала карта: багатий стіл, крісло таке красиве і морда перевернута. І я все це у ФБ виставляю і ми обговорюємо, що ж воно означає. І я запитала: невже Януковича скинемо? Народ давай писати: та ну, фігня, не може бути. А потім, коли Гнап першим потрапив у Межигір’я і сфотографував останній обід Януковича. Ну от, я ті фотографії заскріншотила, от точно майже все таке, як мені випало, тільки крісло квадратне. Ну це просто нереальні якісь речі.

Як це працює? Поясніть, бо я дуже скептично ставлюся до подібних речей, якщо чесно.

Головне – чітко запитати, про те, про що ти хочеш дізнатися. І простір — завдяки таким от картам – завжди дає відповіді…

Ну, а потім я складаю вже на картах Таро відповідь на питання: що буде відбуватися в 2014 році? На лютий випав перевернутий король мечів – це тиранія. На травень — 10 жезлів. Вибори президента. У жовтні — карта закоханих, а це взагалі вибір, вибори. Вибори парламенту. Звичайно, той мій гороскоп газета не опублікувала, хоча він вже зверстаний був.

Але головний редактор Хрустальов десь його, той гороскоп, собі приховав, а потім протягом року дивився і офігівав. І він про все це написав вже наприкінці 2014-го. Пише: я спершу думав, що все це якась хіромантія і мракобєсіє. А воно, виявляється…

Як же воно працює?

А Бог його знає. Гадати можна на будь-чому, взагалі.

На Катерини я, наприклад, гадала на перснях.

Як це?

Значить, накидала всіх своїх перснів у мішечок, — а їх у мене багато, — і гадала на те, яким у вас буде рік. Ну, тобто, народ запитував: у мене який рік буде? А я витягую перстень і — трактую по зовнішньому виду прикраси, яка випала. Якби вам випав оцей от (знімає з пальця і показує перстень), то який у вас буде рік. От що можна було б сказать?

Це срібло?

Так, це срібло.

Ну, багато якихось справ, можливо, чи починань, об’єднаних якимось єдиним стержнем…

Ну, от фантазія. До речі, чоловіки деякі скептично до цього всього ставляться. Зазвичай, жінки ворожать. А чому так відбувається? Тому що у чоловіків ліва півкуля більш розвинута, логіка тобто. У жінки – права, фантазійна. Так само ритуали. Вони корисні. Ритуал – це що? Це перехід з одного якогось статусу в інший. Приміром, ритуал зустрічі Нового року. Чи ритуал весілля. Раніше існував ритуал посвяти у дорослі, дорослішання…

Тобто, ви вірите в чаклунство?

Ну, мені не подобається, коли в телевізорі сидять такі якісь тьотки, а за ними на стіні — ікони, свічки, такий якийсь антуражик. Я вам  розкажу один секрет, мені два роки тому пропонували співпрацю з одного телеканалу. Однак мені казали: тільки ж треба відповідний антуражик, ми тобі якусь перуку зробимо загадкову, якийсь образ красівий придумаємо… Ну таке щось чудне, щоб очі чіпляло. Я так подумала: пропозиція   по грошах  приваблива.

Але потім з’ясувалося, що у них є спеціальні телефонні лінії, люди туди дзвонять (ну, відповідно, вартість однієї хвилини розмови там о-го-го). І в чому фішка? В тому, що на каналі зберігається увесь, так сказать, анамнез тих, хто туди дзвонять. А дзвонить, як правило, певне коло людей. І  коли в енний раз дзвонить якась  Мар’я Петровна, вони вже все практично про неї знають, — діти, хвороби, чоловік-алкаш, те, те, те… Ну а Мар’я Петровна, нічого не підозрюючи, у шоці від «провидиці». Я так послухала і вирішила, що я таким не буду займатися.

Чистої води такі махінації…

Думаю, що, можливо, хтось там щось і знає, але, зрештою, все це перетворюється на тупе заробляння грошей… Я не заперечую, що гроші треба заробляти. Але питання в методах і в тому, чи приймаєш ти це чи не приймаєш.

Є дуже категоричні точки зору. Багато хто упевнений, що взагалі не варто ходити до таких людей і взагалі не варто питати про свою долю, бо цим самим ти її, свою долю, і програмуєш.

Саме тому я пояснюю своїм ученицям як правильно формулювати запитання. Не «коли я вийду заміж», а  — «що тобі заважає і що тобі допоможе». І мені, чесно кажучи, не дуже подобається слово гадалка і це ну воно якесь таке старорежимне.

А як треба називать?

— Таролог. І завдання таролога – «підняти» людину, витягти її на той рівень, коли у неї почне здійснюється те, що вона захоче. Насправді все, що ти хочеш, здійснюється завдяки твоїй енергії. Якщо ти в піднесеному настрої, — виходить все. Якщо тільки починаєш «знижуватися», ти не створюєш обставини навколо, які будуть сприяти тобі. Тому будь-чим займайся, — тільки піднімайся вище. Чи допоможе тобі хтось конкретно, чи допоможуть тобі карти, чи допоможуть тобі  якісь, приміром, східні методики – абсолютно не має значення. Головне – «підіматися».

Ну добре, тоді почнемо…

Гаразд. Подивимося, який у нас буде рік на метафоричних картах. До речі, карти — авторські, від художниці Наталі Діденко. Отже, головний посил: Україна в 2018 році.

Так.

(дістає карту – ту саму, яка випадала в 2013 році) А таки вибори!

Може, ви не потасували колоду?

Я потасувала… Ну, реально. Таки вибори. Ну що я можу зробити?

Це те, що вам випало…

…Так, в 2013 році. Це навіть смішно. Так, добре, це основне…

А що у нас з економічним станом?..

З економічним станом щось у нас сумно. Ну, голоду не буде, але й достатку особливого теж.

Що з війною?

Якісь каравани в нас ідуть на схід, а зі сходу люди дивляться сюди, на центральну Україну. Можливо, з надією, а можливо, зі страхом. Тобто наступного року із сходом почне щось вирулюватися, принаймні, не така «замерзла» ситуація буде, як зараз. Ну, із військом, бачу, все нормально, якась активізація морських справ. Відчуття, що це якась Одеса.

 

А може, це російський Чорноморський флот?

Як варіант, але ніяких негативних речей тут не видно.

Що з фінансами?

«…Кто-то уходит вдаль…». Тільки незрозуміло хто…

Гонтарєва? Чи гривня?

Може і Гонтарєва, нарешті, піде. І, до речі, з приводу того, що відбуватиметесь в економіці, — видно прихід якоїсь людини, яка в тому дуже розбирається, і в економіці буде підйом. Може, це саме прихід, а не відхід, тобто з’явиться якась темна конячка, яка в тому всьому розгардіяші трішечки розбереться.

А що з соціальною сферою?

Подивимось на соціум…. Ну, кожен сам собі в своєму світі заховався і сидить. Тобто більше концентрація на собі, ніж назовні. Кожен в собі замкнутий, в своїй родині, в своїх проблемах.

Гуртування не буде суспільства?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: