До чого сняться померлі родичі

Сни, в яких є померлі родичі, зазвичай викликають страх і занепокоєння. Однак не варто налаштовуватися на негатив, найчастіше ці сни несуть позитивний заряд.

Щоб отримати максимально точне тлумачення сну, в якому вам приснився померлий, бажано пам’ятати всі деталі сновидіння – сюжет, місце дії, поведінку (родича і ваше власне), емоційне навантаження і так далі. Також неодмінною умовою розшифровки снів з участю померлих родичів є вміння зіставляти отриману інформацію з реальними подіями.

Іноді зі сну небіжчики гранично ясно дають зрозуміти, з якою метою вони з’явилися уві сні. І тоді треба орієнтуватися на їх слова. Якщо небіжчик кличе вас з собою у сні або збирається повести когось із близьких, то цей сон попереджає про нещастя, яке може статися.

Щоб відвести від себе біду треба в найближчу батьківську суботу прийти з частуванням на могилу приснившегося родича, запалити свічку чи лампадку і вимовити: «Рабі Божій (ім’я) жити-поживати і горя не знати, а тобі, покійна раба Божа (ім’я небіжчиці), слів на вітер не кидати і дитя не ображати. Твої слова – прах, розвіються на вітрах. Відтепер і навік.

Амінь». Викласти на могилу частування і сказати: «Тут твоє місце, тут і упокойся і в ніч-опівночі живим лихо не пророчь». Цим обрядом можуть скористатися всі, до кого покійні родичі прийшли в снах з недобрими пророцтвами. Але це стосується тільки тих сновидінь, в яких слова покійного звучать чітко і не можуть бути витлумачені інакше.

Іноді померлі родичі приходять у сни для того, щоб живуть виконали якусь місію, зробили щось для себе або для них (попросили вибачення, зізналися в чомусь, щось виправили і так далі). Як правило, такі сни викликані внутрішніми переживаннями людини, яка відчуває у чомусь свою провину перед померлим. Постійні спогади про нього і викликають відповідні сни.

Досить зайняти голову чим-небудь іншим (хороші книги, фільми, зустрічі з однолітками, нові захоплення), і сновидіння припиняться. Тепер про зв’язки цих снів і негативних подій, наступних за ними. Швидше за все, в цій ситуації необхідно змінити сприйняття того, що відбувається. Треба уявити, що не сняться померлі родичі до поганого, а погане трапляється після того, як побачили такий сон. Швидше за все, вони хочуть через сон як раз попередити про прийдешні неприємності.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: