Нема часу, щоб зарядити телефон? Винайдено спосіб, який дозволить це зробити за 5 хвилин

Смартфони дають нам масу нових можливостей.

Однак у більшості з них є один суттєвий мінус. На відміну від більш ранніх моделей телефонів, середній смартфон може працювати близько доби, а при інтенсивному використанні він може розрядитися і до кінця дня. Під час переміщення по місту це може створити додаткові труднощі.

Виходом стали портативні батареї, але вони заряджають гаджет досить довго. Як повідомляє портал Digital Trends, нові графенові акумулятори можуть впоратися з зарядкою смартфона вужа за 5 хвилин.

Компанія Elecjet, що спеціалізується на універсальних перехідниках і адаптерах для портативних пристроїв, розробила універсальний портативний акумулятор ємністю 6 тис. мАг. Акумулятор підтримує зарядку до 60 Вт, що дозволяє заряджати не тільки смартфони, але і ноутбуки.

За словами розробників, за допомогою нового пристрою енергоємні iPhone X і iPhone 8 будуть повністю заряджатися за 90 хвилин, тоді як зазвичай для цього потрібно близько трьох годин. Менш вимогливі моделі iPhone 5, 6, 7 і SE заряджаються всього за 5-10 хвилин. Важливо, що сам акумулятор заряджається швидше всіх існуючих аналогів на ринку: за рекордні 20 хвилин.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: