7 вуличних знахідок які можуть скалічити долю

Натільний хрест

Ви не можете знати, що за людина носила цей хрест, які думки були в його голові, які гріхи він замолював перед своїм хрестом. Крім того, ця штучка завжди дуже тісно пов’язана з життєвим шляхом того, кому належала. Підбираючи і надягаючи на себе хрестик, ви прирікаєте себе «нести чужий хрест» і жити не своїм життям. Мало того, що ваша доля докорінно зміниться, ви ще будете розплачуватися за чужі неблаговидні діяння.

Булавка, голка

Будь-які гострі предмети, виготовлені з металу, легко зарядити негативною енергією. Вони рідко губляться і тим більше опиняються на вулиці випадково оброненими або викинутими. Якщо ви зіткнулися з подібною знахідкою, насторожіться. Не торкайтеся до неї голими руками. Можливо, хтось звів на голку або шпильку псування і викинув, щоб вона перейшла на іншу людину. Звичайно, шпильку могли носити як оберег і втратити, але чи варто так ризикувати, підбираючи цю штучку?

Саморобний предмет

Сюди відносяться іграшки, статуетки, ляльки. Подібні предмети люди найчастіше знаходять у себе в будинку і виносять на вулицю з метою позбутися сильного псування. Наприклад, ляльку-мотанку зазвичай використовують для привороту. Тому ймовірність того, що знайдена річ володіє негативною енергетикою, вкрай висока, особливо, якщо ви знайшли її в занедбаному місці або на перехресті. Принести додому такий предмет – приректи себе і своїх родичів на хвороби, сварки і безгрошів’я.

Ключ

Багато втрачають ключі. В даному випадку немає нічого небезпечного, якщо ви підберете таку знахідку. Але слід знати, що професійні маги і ворожки використовують ключі для проникнення у чиїсь думки і душу. Нерідко ключі застосовуються в любовної магії, коли потрібно замкнути серце на замок. Рідше ці вироби використовують для замикання проблем, щоб потім викинути на вулиці ключ, який хтось підбере і тим самим візьме собі чуже невезіння.

Піднявши з землі або підлоги один із знайдених предметів, описаних вище, ви ризикуєте порушити цілісність власного біополя, накликати на себе різні неприємності і хвороби. Будьте розсудливі і ставитеся з побоюванням до знайдених речей!

Джерело

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: