7 вуличних знахідок які можуть скалічити долю

Фахівці стверджують, що речі, які коли-небудь були в користуванні, здатні вбирати в себе і на довгі роки зберігати енергетику, якою володіли їхні власники. А хто знає, яка вона – позитивна чи негативна

Щоб не накликати на себе проблеми, важливо знати, які з знайдених речей вкрай небажано брати в руки і тим більше привласнювати собі. Вони можуть принести негатив, хвороби і різного роду нещастя, які легко перейдуть від речі до їх новому власнику.

Знайдені предмети, здатні нашкодити людині, можуть бути спеціально залишені на вулиці, у під’їзді багатоповерхового будинку, біля сміттєвих баків або на парковій лаві, щоб їх швидше знайшли і взяли собі. Адже з ними був проведений магічний обряд, наприклад, на позбавлення від невдач або втрату краси.

Дані предмети називаються порченими, так як на них перенесена порча, яку викликали на певної людини. Зрозуміло, що знайти на вулиці можна просто загублену річ, яка повністю безпечна. Але чи варто її брати собі, сильно ризикуючи власним здоров’ям, благополуччям, а іноді й життям?

До яких знайдених речей не слід торкатися?

Золоті прикраси

Благородні метали є відмінними провідниками енергії. Через них наводять псування і пристріт, приворожують і отвораживают. Наприклад, обручка часто залишається на вулиці, щоб хтось її знайшов і взяв собі, тим самим привласнивши любовні невдачі колишнього власника. І навіть якщо кільце було втрачено випадково, його примірка призведе до того, що ви заберете собі чужі проблеми. Золото, платина і срібло пам’ятають ауру колишнього господаря. Якщо носити знайдену прикрасу постійно, вона буде поступово змінювати ваше біополе і долю, доставляючи дискомфорт і заважаючи щастя.

Годинник

Кажуть, що в момент смерті людини годинник, що належав йому, зупиняють свій хід назавжди. Тому дана річ володіє найпотужнішим енергетичним зв’язком зі своїм власником. Така небезпечна знахідка не тільки для здоров’я і благополуччя, а й життя. Наручний годинник з тріснувшим склом – особливо небезпечна річ, яку після знаходження слід обійти стороною.

Монети

Металеві гроші не володіють власною енергетикою, тому легко насичуються чужою, як позитивною, так і негативною. У першому випадку знайдена монетка може перетворитися на ваш талісман, що привертає багатство. У другому ж випадку знахідка буде мати руйнівну силу і може запросто призвести до банкрутства. Гроші часто стають об’єктом, на який чаклуни зводять псування, зроблену на вічну бідність.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: