“Кому ковбаса, а кому печиво”: Як депутати познущалися з незрячих на “святковому обіді”

Усоцмережах активно обговорюють так званий “святковий обід” в коростенському товаристві сліпих. На столах людей із вадами зору опинилися лише булочки та печиво, а от перед запрошеними чиновниками виставили розмаїття закусок – ікру, виноград, курку, ковбасу, буженину та солодощі.

Відео відзначення дня людей з інвалідністю виклали в інтернет місцеві активісти.

Незрячі цього не бачили, але запахи добре чули, а запрошені посадовці виправдовуються, що були гостями, тож їм не личило гребувати запропонованим пригощанням.

“Мене зустрічали перед входом, взяли під руку і, як гостя, взяли і посадили у це місце. Був певний організаційний комітет, який забезпечував, кому ковбаса, а кому печиво”, – твердить тепер начальник управління праці та соціального захисту населення Коростенської міської ради Ігор Єсін.

“Я не голодна людина, я не йшов на захід їсти або пити. В мене дуже гарна дружина, яка дуже мені смачно готує”, – додав він.

Зник апетит і в народного депутата Володимира Арешонкова, який також каже, що нічого не їв. “Я відчуваю дискомфорт перед людьми, які були за тими столами … Але трапилось те, що трапилось”, – пояснив він.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу: