Як Видалити Подряпини Зі Скла

Часто буває так, що на скляній поверхні з’являється подряпина. Це може бути скло у вашому автомобілі або скляний стіл у вітальні. Також ситуація може стосуватися звичайного скла у квартирному вікні, що безнадійно зіпсувала його зовнішній вигляд. Як же зробити так, щоб подряпина зникла? Для цього є кілька способів.

Залежно від місця розташування подряпини вибирають спосіб її усунення. Наприклад, якщо ушкоджене лобове скло у вашому автомобілі, акваріум або шибка, то вкрай небажано виконувати видалення подряпини зі скла методом шліфування. Чому?

Після процедури поверхня стане нерівною, хоча спочатку це може бути непомітним. У результаті огляд буде перекручений лінзоподібною поверхнею скла. Як же позбутися подряпин на таких поверхнях?

Кращим вибором у даній ситуації буде полірування. Це щадний метод, але підходить він лише для видалення дрібних подряпин. Після такої процедури стекло стане ще більш прозорим, чим раніше. Також можна придбати спеціальну пасту для усунення подряпин на склі. Кількість мікронів у зернах пасти вказує на сферу її застосування. Чим нижче цей показник, тим дрібніші подряпини можна закрити такою пастою. До речі, така паста підійде й для усунення плям, які дуже важко вивести.

ВИДАЛЕННЯ ДРІБНИХ ПОДРЯПИН

Для роботи буде потрібно:

— шматок бавовняної тканини 150 х 150 мм,

— паста ГОІ (4957, 4959),

— мастило машинне,

— поліроль (4958).

Ваші дії:

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу.

Добавить комментарий