Домовились про таке….! Тимошенко після таємної зустрічі з Саакашвілі супроводжує його в Україну. Відео з автобусу(НАЖИВО)

До польського Жешува, де зараз перебуває екс-глава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі, прибула група українських депутатів.

Зазначається, що серед них була і лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

Окрім того, у готелі Метрополітен у них відбулася зустріч з Саакашвілі. На ній були присутні Юлія Тимошенко, Дмитро Добродомов, Віктор Чумак, Новак та інші. Згідно із повідомленням, вони обгворювали перспективи перетину кордону.

Після вечірньої зустрічі усі депутати залишилися в готелі. За словами одного джерела, в цьому готелі також ночував Саакашвілі. Інші джерела не підтверджують, що Саакашвілі ночував у Метрополітені, але факт вечірньої зустрічі підтвердили.

Нагадаємо, раніше журналісти зазначали, що Саакашвілі дасть прес-конференцію у Перемишлі, звідки автобусом разом із журналістами вирушить до Краковця.

В очікуванні приїзду до України екс-голови Одеської облдержадміністрації та колишнього президента Грузії Михеїла Саакашвілі, якого позбавили громадянства України, на пункті пропуску через кордон «Краковець»

В очікуванні «пришестя» Саакашвілі до Краковця з’їхалися сотні активістів
зібралися сотні активістів. Політик анонсував, що перетне польсько-український кордон у неділю, 10 вересня.

Екс-голова Одеської ОДА Михайло Саакашвлі в автобусі з українськими політиками їде Польщею до кордону з Україною

З ним перебувають лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, нардеп Віктор Чумах та чимало інших політиків.

Крім того, Саакашвілі зазначив, що в Україні його чекають депутати від «Самопомочі», зокрема мер Льова Андрій Садовий.

Нагадаємо, що напередодні Лещенко уклав шлюб з Анастасією Топольською. Святкування весілля було закритим – на нього прийшли лише близько 40 гостей.

Додамо, що Саакашвілі планує повернутися в Україну сьогодні через пункт пропуску «Краковець» на кордоні з Польщею. Там його чекають сотні прихильників, які заявили про прибуття на місце події «тітушок від влади». Утім, вночі поліція не зафіксувала біля «Краковця» жодних порушень. Однак зранку розпочалися сутички з «тітушками.»

Водночас прикордонники обіцяють відібрати у Саакашвілі паспорти і розвернути його назад до Польщі.

Також важливо, що напередодні у польському Жешуві, Саакашвілі зустрілася лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, яка пояснила, що вирішила підтримати його, щоб «зупинити авторитаризм» в Україні.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу.