«Україна без корупції», але “кормушка” відкрита! За які такі заслуги Петро Порошенко присвоїв військове звання одіозному СБУшнику

Наш «вельмишановний» президент України Петро Порошенко «за заслуги» перед Батьківщиною вирішив присвоїти звання генерал-лейтенанта заступнику глави СБУ Павлу Демчину, якого раніше підозрювали в корупції та приховування майна.

Відповідний указ про присвоєння звання було оприлюднено прес-службою глави держави.

«Присвоїти звання генерал-лейтенанта генерал-майору Павлу Демчина – першому заступнику глави – начальнику ГУ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України», – написано в указі.

Раніше Давид Сакварелідзе, екс-заступник голови генерального прокурора, назвав заступника глави СБУ Павла Демчина головним «контролером» званих горіхових потоків. Крім того Сакварелідзе звинуватив Демчина у «розколі СБУ .

Звичайно як «належить» начальнику ГУ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, Демчина володіє цілим автопарком та шикарним будинком. А згідно з декларацією він звичайний, бідний українець, який живе у гуртожитку СБУ а їздить на роботу на тролейбусі. За старою схемою, якою полюблять в Україні користуватися політики та держслужбовці, все майно записано на дружині.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу>>

Загрузка...